PADI Open Water Diver
PADI Open Water Diver - potápač v otvorenej vode.

Čo v DiveINN zažijete...
Celé potápačské dobrodružstvo začína práve tu...a začína sa vo vode, v začiatočníckom kurze PADI Open Water Diver (OWD). Ak Vám niekto povedal, že potápanie vyžaduje veľmi veľa učenia, tak na to zabudnite. V DiveINN sa výuka potápania učí využitím najmodernejších a najprogresívnejších vzdelávacích metód, čo minimalizuje čas strávený v učebni. V skutočnosti po hneď po úvodnom teoretickom stretnutí sa v kontrolovaných bazénových podmienkach ponoríte pod vodu.

V našej potápačskej škole tak, ako aj po iné roky ponúkame dve formy výuky potápania - štandardnú a intenzívnu. Štandardný kurz PADI Open Water Diver sa skladá z 5 teoretických modulov, ktoré sa samoštúdiom minimalizujú na 3 podvečerné dvoj- až trojhodinové sedenia. Pri samoštúdiu môžete využiť slovenskú tlačenú, CD alebo DVD formu manuálnu. Mimo to Vám poskytneme individuálne teoretické konzultácie podľa potreby v akomkoľvek množstve. Po teórii ihneď nasleduje 5 bazénových ponorov. Po bazénových ponoroch nasledujú 4 ponory v otvorenej vode pod dohľadom inštruktora a jeho asistentov. Nenáročnou a zábavnou formou sa tak naučíte a dozviete všetko to, čo o potápaní potrebujete vedieť. Naše dlhoročné skúsenosti poukazujú na to, že je dôležité počas kurzu potápania spoznať všetky jeho podoby - nočné potápanie, navigáciu pod vodou, hĺbkové potápanie a pod. Kladieme veľký dôraz na pokročilé vzdelávanie v kurze PADI Advanced Open Water Diver. Preto ponúkame bezkonkurenčné cenové balíčky na kurzy PADI OWD a PADI AOWD.
DiveINN Intensiv PADI Open Water Diver kurz je tu pre tých, ktorí sa vzhľadom na zaneprázdnenosť nemôžu počas týždňa dostatočne venovať teórií alebo praxy. Tento typ kurzu sa skladá z dva krát takého množstva teórie ako aj ponorov. Jeho cena je o niečo vyššia - 300,-EUR (bez ďalších skrytých poplatkov).

Kurz PADI OWD je vedený podľa štandardov najväčšej a najpopulárnejšej potápačskej asociácie vo svete - PADI, čo umožní všetkým jeho absolventom získať medzinárodnú a doživotne platnú potápačskú licenciu, ktorá im (Vám) otvorí dvere nielen do tisícok potápačských centier a požičovní, ale aj, a to predovšetkým, do magického modrého sveta pod vodnou hladinou. Absolvovanie základného kurzu je tiež vstupnou podmienkou pre pokročilé a špecializačné kurzy.

Garantom kvality je aj to, že sme jedno z dvoch PADI potápačských centier - DiveINN - PADI Dive Center S-35125 ako aj fakt, že náš hlavný inštruktor je jediným PADI IDC Staff inštruktorom na Slovensku.

Max. hlbkový limit:
18 metrov
 

Podmienky:

minimálny vek 15 rokov
dobré zdravie (v prípade nejasností konzultujte s inštruktorom, ktorý je aj lekárom so špecializáciou v medicíne potápania)

  

Cena zahŕňa:

 • kurzový poplatok
 • výukové CD a DVD-ROM
 • tlačený a DVD manuál ku všetkým kurzom v slovenčine
 • DiveINN potápačský denník/organizér
 • nálepku potápača na auto, bicykel, skúter, svokru, kolobežku...
 • zapožičanie úplného potápačského výstroja vrátane stlačeného vzduchu na všetky ponory
 • PIC registračná karta (pre registráciu v medzinárodnej databáze)
 • celoživotne platná certifikačná karta
 • osviežujúce občerstvenie na všetkyćh ponoroch
 • v prípade potreby doprava na miesto potápania
 • voľný vstup na všetky akcie potápačského klubu DiveINN
 • DPH 19%


 • PADI A.W.A.R.E. poplatok na ochranu korálových útesov (v cene vybratých kurzov)


 • --- ŽIADNE SKRYTÉ POPLATKY ---Ako dlho to celé bude trvať ?
Všetky PADI kurzy rekreačného potápania sú orientované predovšetkým na pohodlné a úplné zvládnutie všetkých častí kurzu. Či je to teoretická, alebo praktická časť. Štandardný začiatočnícky kurz PADI Open Water Diver trvá týždeň. Prvé stretnutie (prvý deň) pozostáva zo zoznámenia a oboznámenia sa s priebehom a podmienkami kurzu, základným výstrojom, jeho montážou a demontážou. Za ním nasledujú prvé tri bazénové ponory, ktoré sa pre pohodlnosť spájajú, tak aby sa zmysluplne využil dvojhodinový čas pod vodou. Potom sa stretneme na druhom a treťom teoretickom stretnutí a za ním nasledujú ďalšie dva bazénové ponory. Na záver teórie sa píše záverečný test, ktorý je potrebné úspešne absolvovať na minimálne 75% (ešte sa nestalo, že by niekto po našej teoretickej príprave nespravil test !). Nasledujú dva dni ponorov na otvorenej vode (Guláška), kde si v štyroch ponoroch overíte už v reálnej praxi všetky cviky, ktoré sme sa naučili v chránených podmienkach - v bazéne. Pokiaľ niektorá časť nebude úspešne absolvovaná, pokračuje sa v kurze, cvikoch a teórii až kým nezískate dostatočnú istotu.
DiveINN Intensiv PADI Open Water Diver kurz trvá dva týždne, alebo niekoľko víkendov (podľa potreby - závisí to od Vašich potrieb a času). Rozvrh teórie a ponorov si individuálne dohodneme na prvom stretnutí.
Maximálne obmedzenie dĺžky kurzu v PADI potápačskej škole DiveINN neexistuje.

Prečo PADI kurz a nie nejaký iný ?
PADI certifikácia Vám zaručuje, že výcvik, ktorý ste dostali je najprepracovanejší na svete. Učia ho len špičkový potápačský profesionáli. Táto certifikácia je akceptovaná celosvetovo. Vyše 60% potápačských centier na svete je práve PADI. Vaša PADI certifikácia predstavuje vysoký štandard bezpečného potápania.

Čo budem potrebovať ?
Treba vedieť plávať, čo si overíte v 300 metrovom plávaní (nie na čas) v priebehu potápačského kurzu. Inak je jediné čo potrebujete dobrá nálada a chuť sa potápať.

Existujú nejaké zľavy ? Cena balíka PADI OWD + PADI AOWD je 450,-EUR
Cena balíka PADI OWD + PADI AOWD + PADI EmergencyFirstResponse je 500,-EUR

CENOVÁ BOMBA !!!

A to najlepšie na záver !!
VŠETKY ŽĽAVY SA DAJÚ MEDZI SEBOU KOMBINOVAŤ.

Prečo absolvovať tento kurz v DiveINN ?
Sme jedna z dvoch potápačských škôl, ktorá na Slovensku ponúka všetky kurzy rekreačného a špecializačného potápania a súčasne všetky stupne profesionálnych kurzov. Školenie potápačských profesionálov zaisťuje najvyšší štandard výuky využitím najmodernejších multimediálnych prostriedkov.

To nie je všetko !!!
Každý mesiac letnej sezóny usporadúvame v rámci klubu DiveINN víkendové posedenia s premietaním zaujímavých filmov s potápačskou tématikou ako aj s odbornými prednáškami. Tým, že u nás absolvujete kurz rekreačného potápania, automaticky sa stávate členom klubu DiveINN. Všetky akcie máte zadarmo, na všetky akcie ste srdečne vítaní.

A čo ďalej ?
Vaše potápačské dobrodružstvo sa po absolvovaní OWD kurzu v podstate len začína. Možnosti sú neobmedzené. Ale tak ako aj v iných činnostiach potrebujete získať skúsenosti. Neexistuje lepší spôsob ako zúčastniť sa kurzu pokročilého potápača PADI Advanced Open Water Diver. Tento kurz môžete absolvovať hneď po OWD kurze. Naučíte sa v ňom potápať do hĺbky až 30 metrov a dokonale zvládať navigáciu pod vodou. Súčasne si môžete vybrať až z ďalších 10 oblastí potápania, ktoré Vás zaujímajú (potápanie v noci, vyzdvihovanie, vyhľadávanie, dokonalé vyváženie, potápanie so skútrom, fotografovanie, filmovanie, potápanie s o kyslík obohatenými zmesami atď. Ako sme už spomenuli - možnosti sú skoro neobmedzené.

Kedy sa najbližšie PADI OWD koná ?

Spresňujúce informácie :
Začiatok 24.6.2024
Cena 375.-EUR
Podmienky žiadne
Miesto Senec - Guláška (Hlboké jazero)
Min. vek 10 rokov
Trvanie 6 dní
Počet lekcii 31 (hodín)
Počet ponorov 6
Ďalšie vzdelávanie PADI Advanced Open Water Diver
 
Začiatok 8.7.2024
Cena 375.-EUR
Podmienky žiadne
Miesto Senec - Guláška (Hlboké jazero)
Min. vek 10 rokov
Trvanie 6 dní
Počet lekcii 31 (hodín)
Počet ponorov 6
Ďalšie vzdelávanie PADI Advanced Open Water Diver
 
Začiatok 15.7.2024
Cena 375.-EUR
Podmienky žiadne
Miesto Senec - Guláška (Hlboké jazero)
Min. vek 15 rokov
Trvanie 6 dní
Počet lekcii 31 (hodín)
Počet ponorov 6
Ďalšie vzdelávanie PADI Advanced Open Water Diver
 
Začiatok 5.8.2024
Cena 375.-EUR
Podmienky žiadne
Miesto Senec - Guláška (Hlboké jazero)
Min. vek 15 rokov
Trvanie 6 dní
Počet lekcii 31 (hodín)
Počet ponorov 6
Ďalšie vzdelávanie PADI Advanced Open Water Diver
 
Začiatok 12.8.2024
Cena 375.-EUR
Podmienky žiadne
Miesto Senec - Guláška (Hlboké jazero)
Min. vek 15 rokov
Trvanie 6 dní
Počet lekcii 31 (hodín)
Počet ponorov 6
Ďalšie vzdelávanie PADI Advanced Open Water Diver