:: späť :: kontakt :: prečo práve s nami
 POTÁPAČSKÁ ŠKOLA
:: základné kurzy :: pokročilé kurzy :: špecializačné kurzy :: technické kurzy :: programy pre firmy :: elektronická prihláška :: úplný cenník
 POTÁPAČSKÝ KLUB
:: DiveINN Guláška :: diverBLOG :: potápačský výstroj :: foto galéria :: video galéria :: download
DSAT Technické kurzy potápania DSATJediná potápačská škola s akreditáciou MŠ SR a EU pre všetky stupne potápačského výcviku

Niekoľko dôvodov pre absolvovanie kurzu v potápačskej škole DiveINN :

Hlavný inštruktor DiveINN Michal Palkovič sa stal prvým slovenským a zatiaľ jediným PADI Course Directorom na Slovensku!
PADI Course Director je najvyšší stupeň vzdelania v potápačskom priemysle. Je to ocenenie a dôkaz rozsiahlych inštruktorských a kvalitných trénerskych skúseností. PADI Course Directori sú inštruktor tréneri oprávnení učiť a certifikovať PADI inštruktorov potápania, PADI špecializačných inštruktorov potápania až po úroveň prípravy PADI Master inštruktorov na PADI CDTC. Michal Palkovič sa v roku 2013 stal prvým Slovákom a zatiaľ jediným v Slovenskej Republike. Súčasne sa stal na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku jediným PADI inštruktor trénerom všetkých PADI technických inštruktoských stupňov až do úrovne inštruktora jaskynného potápania pre PADI ako aj PSAI.

PADI Course Director


Hlavný inštruktor DiveINN Michal Palkovič sa stal PADI inštruktorom roku 2009 !
Ako jediný Slovák a doteraz najskúsenejší slovenský PADI rekreačný a technický inštruktor potápania sa na základe rozhodnutia PADI International Limited stal inštruktorom roku 2009 v regióne Východnej Európy a Ruska.

http://www.padi.co.uk/news/go-pro-challenge-winners/Akreditácia Min. školstva SR


Akreditácia Európskej Únie


PADI Certifikát za Excelentnú Výučbu 2002


PADI Certifikát za Excelentnú Výučbu 2004


PADI Certifikát za Excelentnú Výučbu 2006


Dekrét oficiálneho medzinárodného potápačského PADI centra S-35125


Oprávnenie PADI MSD Trainer na výučbu špecializačných kurzov potápania


Oprávnenie PADI IDC Staff inštruktora na výučbu inštruktorských kurzov potápania


Oprávnenie PADI Emergency First Response inštruktora na výučbu kurzov prvej pomoci vrátane defibrilácie (AED)

 • legitímnosť: naša potápačská škola ako jediné slovenské PADI Dive Center má vydanú akreditáciu Ministerstva školstva SR a EU na celý rozsah PADI základných, pokročilých, špecializačných a profesionálnych kurzov potápania

 • excelentnosť: potápačská škola DiveINN ako jediná na Slovensku získala už tri ocenenia PADI za excelentnú výučbu (2002, 2004 a 2006 !!!)

 • uznania: inštruktori DiveINN skoro každoročne získali uznania za odučenie viac ako 100 študentov (2002, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011)

 • výcvik: všetky ceny sú koncové vrátane všetkého potrebného pre úspešné absolvovanie kurzu (žiadne neprehľadné kalkulácie) - maximálne si  zaobstarajte plavky :-)

 • myslíme to vážne: v cene začiatočníckeho kurzu potápania sú ďalšie dva špecializačné kurzy zadarmo - Potápanie v nitroxom (do 32%) a Prvá pomoc pre potápačov !

 • garancia moderného výstroja: v cene všetkých kurzov je úplná potrebná výstroj vysokej kvality každý týždeň servisovaná. Hygienický štandard je chemnicky zabezpečený na najvyššej úrovni !

 • garancia absolvovania: u nás sa platí až po absolvovaní kurzu. Garantujeme, že Vás naučíme potápať sa - inak nič neplatíte !

 • profesionálny tím: všetci inštruktori sa potápajú vyše desaťročia a spolu certifikovali stovky študentov ! Máme stály tím divemasterov a inštruktorov.

 • pokročilý kurz potápania : vrámci 20 ročného jubilea našej školy je cena pokročilého kurzu potápania PADI AOWD LEN 380,-EUR ALL-INCLUSIVE - bez skrytých poplatkov a neprehľadných kalkulácii !

 • odbornosť : roky sa špecializujeme len na výučbu potápania, nie na biznis. Naši inštruktori potápania sú nie len rekreační ale aj technickí inštruktori potápania. S namí sa môžete potápať od začiatočníka až po jaskynného potápača.

 • bezpečnosť: maximálny počet študentov na kurz a dvoch inštruktorov je päť (zväčša 3-4). Ako jediní máme v tíme špecializovaného potápačského lekára. Bezpečnosti venujeme obzvlášť veľkú pozornosť aj sponzorovaním medicínskeho potápačského portálu www.DiveMed.sk

 • zľavy na výstroj: všetky dobré potápačské obchody ponúkajú našim študentom atraktívne zľavy

 • celá výučba prebieha v uvoľnenej klubovej atmosfére

Úžasné zľavy:
 • priveďte 5 kamarátov a máte kurz zadarmo !!!


 • máte vlastnú výstroj a vzduch, cena kurzu je minimálna


 • objednajte si základný a pokročilý kurz potápania v jednom balíku za bezkonkurenčných 780,-EUR

Základné atributy našich kurzov :

- na Slovensku pôsobíme flexibilne - v závislosti od záujmu otvárame potápačské kurzy aj mimo Bratislavy - v Pezinku, Piešťanoch, Trenčíne, Bánovciach nad Bebravou

- vysoká bezpečnosť je garantovaná na všetkých kurzoch prítomnosťou v Bratislave jediného špecializovaného potápačského lekára

- individuálny prístup s korešpondujúcou časovú flexibilitou, vždy sa prispôsobíme

- počet študentov na kurze nepresahuje 5, štandardne 2-3

- na každom kurze sú minimálne dvaja inštruktori

- výcvik na všetkých kurzoch prebieha použitím nového a udržiavaného potápačského výstroja

- len u nás nájdete úžasné zľavy, ktoré môžete medzi sebou kombinovať

- všetky kurzy sú digitálne fotené, viď sekciu FOTO GALÉRIA

- celá výuka je multimediálna za použitia PC - DVD, CD

Potápanie je bez pochýb chytľavý šport. Nielen, že predstavuje športové "vyžitie", ale spája v sebe aj aktívnu rekreáciu tela, ducha aj mysle. Preto ho aj my presadzujeme ako asi najlepšiu alternatívu pre dovolenku pri mori.

Počas vyše 15 rokov aktívneho potápania sme nadobudli dostatočné skúsenosti, aby sme dokonale poznali Vaše potreby. Hlavne preto vieme adaptovať celosvetovo známe PADI štandardy tak, aby celý kurz vyhovoval práve Vám. Väčšina z nás berie potápanie ako hoby a súčasne ako profesionálny záväzok. Prvoradá je Vaša spokojnosť - máme na Vás a pre Vás toľko času koľko potrebujete. My chceme, vieme...a preto učíme.

Pri návrhu štruktúry našej (Vašej) potápačskej školy sme sa snažili vytvoriť určitú alternatívu k dnes už "etablovaným" potápačským centrám. Nielen v potápačskom biznise je asi najhorší prístup - rýchly zisk. Nutnosť ziskovosti je kompenzovaná "návalom" študentov v kurze, čo degraduje kvalitu, pohodlie a potešenie z potápania. My sa sústreďujeme len na výučbu potápania. Neprevádzkujeme nákladné obchodné priestory, nevnucujeme kúpu výstroja. Preto sú naše ceny kurzov potápania relatívne nízke.

Veľmi dôležitá je aj podmienka bezpečnosti na našich kurzoch. Tá je zabezpečená dvomi spôsobmi. Na všetkých kurzoch je prítomný špecializovaný lekár a druhý spôsob je udržiavanie vysokej odbornej úrovne inštruktorov kurzov. Odborná kvalita je garantovaná samotnou štruktúrou potápačskej školy. Jadro školy tvorí jediný PADI IDC Staff inštruktor potápania na Slovensku a dvaja PADI Master Scuba Diver Trainer inštruktori. Opornú štruktúru tvoria štyria stály PADI Divemasteri. Všetci potápajú vyše desaťročia a sú známymi osobami v potápačskom priemysle na Slovensku. Našu snahu o čo možno najlepšiu kvalitu našich potápačských kurzov ocenila aj najväčšia potápačská organizácia na svete PADI a to hneď dvomi oceneniami za excelentnú výučbu (PADI Certificate of Recognition for Excellence v roku 2002, 2004 a 2006). Mimo klasické rekreačné kurzy ponúkame aj viac ako 10 špecializačných kurzov potápania, ktoré učíme počas celého roka. Sme jedna z dvoch potápačských škôl, ktorá na Slovensku ponúka všetky kurzy rekreačného a špecializačného potápania a súčasne všetky stupne profesionálnych kurzov.

Potápanie sa samozrejme nedá robiť bez perfektného potápačského výstroja. Keďže samostatne neprevádzkujeme potápačský obchod, spolupracujeme s viacerými potápačskými obchodmi. Tie najkvalitnejšie ponúkajú našim študentom atraktívne zľavy.


V cene všetkých kurzov je zahrunutý:
 • kurzový poplatok
 • výukové CD a DVD-ROM
 • tlačený a DVD manuál ku všetkým kurzom v slovenčine
 • DiveINN potápačský denník/organizér
 • nálepku potápača na auto, bicykel, skúter, kolobežku, svokru...
 • zapožičanie úplného potápačského výstroja vrátane stlačeného vzduchu na všetky ponory
 • PIC registračná karta (pre registráciu v medzinárodnej databáze)
 • celoživotne platná certifikačná karta
 • osviežujúce občerstvenie na všetkých ponoroch
 • v prípade potreby doprava na miesto potápania
 • voľný vstup na všetky akcie potápačského klubu DiveINN


 • PADI A.W.A.R.E. poplatok na ochranu korálových útesov (v cene vybratých kurzov)


 • --- ŽIADNE SKRYTÉ POPLATKY ---


Kde sme ?

Naša potápačská škola sa nachádza v strede Rače, v Bratislave na Hlinickej 3 - v budove Centra voľného času na 1. poschodí. Bazénové ponory prebiehajú v hoteli Barónka. Ponory na otvorenej vode robíme na Guláške (Južné Senecké jazero), na Malých Košariskách (Dunajská Lužná) a na hlbokom bagrovisku vo Veľkých Úľanoch (Čierna Voda). V priebehu roka usporadúvame množstvo akcii, premietaní a prednášok v rôznych bratislavských lokáloch.

info@KurzyPotapania.sk
info@DiveINN.sk

tel.:
0944 201 145

(c) 1996 - 2024 DiveINN - Potápačský klub - www.DiveINN.sk